PD70AW het verslag van Peter PD5P

Hallo amateurs, en blog volgers van The Sleur Shack….

Hier weer een verslag wat betreft de bunkerdag in combinatie met de special call PD70AW.

Na het ILLW event, was de spirit alweer in het vooruitzicht op de bunkerdag in Scheveningen.

De TSS is uit zijn schuilplaats gehaald, om vervoerd te worden naar het opslagterrein wat al een vertrouwd gezicht is geworden in Den Haag.

Zondag was het zover 7:30 uur……aankoppelen,  en gaaaaan!!

Rene, Willem, Marcel, en Peter, zaten in de bus, om de TSS te installeren op de aangewezen plaats in het surfdorp!

Sponsor, en mede crewlid Ron, kwam vlak na onze aankomst, aansnellen met de appeltaart, slagroom en de overheerlijke bruine bonensoep!

Dit wordt zeer gewaardeerd door de mede smulpapen! Ik mag best zeggen Sligro kwaliteit…… (Stukje reclame).

Rody kwam daarna aan op de fiets met een willy 🙂

Het neerzetten van de TSS, en het installeren van de diverse antennes waren in volle gang, of er kwamen al diverse omgeklede mannen in oude uniformen….

Na het aanzetten van de apparatuur, werd de spits op hf afgebeten door first operator Marcel, met logger Ron.

Voor vhf was ook een antenne neer gezet, en wel de diamond x7000.

Qrv op 145.450 mhz, gaf ik acte de présence met Rody.

Voor hf, werden 2 end feds opgehangen, die een fantastische afstraling hadden, 1 voor 20mtr, en 1 voor 40mtr.

De bekende QRO LC kringen van Hyendfed company. Werken perfect met alleen een radio.

De bezoekers kwamen met grote regelmaat langs, en bleven onder het genot van een overheerlijk bakkie koffie lang hangen.

Valt op, dat er toch bezoekers benieuwd waren wat er in de TSS gebeurde….

Op hf kwam het een beetje in een dip, omdat de propagatie niet erg meewerkte. Deze was ronduit slecht.

Maar, er was zat te beleven op het terrein,….de marcherende pelotons dad’s army, gaven een fantastische show, hoe je moet jongleren met een karabijn!

Er waren ook leuke kramen met allerlei leger spulletjes, waar ook veel belangstelling voor was, en natuurlijk als klap op de vuurpijl…het bunkermuseum! Ga trouwens gerust eens langs daar als je het nog nooit gezien hebt.

We stonden eigenlijk te kijken dat de weergoden ons goed gezind waren, op een enkel buitje na!

Kortom, een leuke afwisselende dag, met eigenlijk voor ieder wat wils.

Wat ook leuk was om te zien, waren de diverse legertrucks van weleer…echt goed onderhouden!

Ondanks dat het qua verbindingen ietwat tegen viel (79 stuks), hadden we een hoop lol met de omliggende activiteiten,  en de leuke eyeball qso’s.

Bezoekers, bedankt voor de interesse, en de gezelligheid.

Haagse bunkerploeg, bedankt voor de gastvrijheid, en de stroom!

En mede crewleden…bedankt voor weer een groots gezellig totaal plaatje!

Tot het volgende event……VIRTON BELGIUM!!

PD5P Peter de reporter van de TSS

Peter on the HF

Peter on the HF

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s