Vandaag was en is het ook weer zeer mooi weer. 22 graden en een lekker zonnetje. Gisteravond was het op de 80 meter een beetje druk. Veel last van stations boven en onder onze frequentie. We hebben toch weer zeer leuke qso gemaakt.
Vanochtend hebben we besloten om vandaag te gaan kijken bij de zendmasten hier in de buurt. Deze staan in Marnach.
Daarna zijn we naar Bastogne gegaan, de reis ging naar het Memorial du Mardasson. Was een zeer mooie gelegenheid om daar een stukje WII te bekijken en te beluisteren.
Na deze dag zijn we retour gegaan naar Hosingen. Daar hebben we nog een bakje koffie gemaakt. En natuurlijk gaat er niets boven je eigen koffie merk.
Dat was het weer even. Gisteravond was het zeer druk op de band. We hebben niet zoveel verbindingen gemaakt. Het ontvangst is hier te goed en je ontvangt eigenlijk teveel. Alles door elkaar is ook niet echt super. Tot later. Groeten vanuit Hosingen van Willem en Rene.
P.S. er worden na de dx pedition nog films en foto;s geplaats in een album.









Ziet re goed uit Rene en ik leuke verbindingen vanmiddag die waren ? portabel vanuit VARIK (aan de Waal).
Jullie vermaken je wel zo te zien.
73, de PA3JWC